Alleen als het ijskoud is...

terug naar overzicht

Vrijdag, 2 maart 2018

1 maart 2018, buiten -3 en een gevoelstemperatuur van -12 graden. En dan gaan opruimen bij de Put? Toch gingen Arnold, Fred en Peter aan de slag. En, als je eenmaal bezig bent krijg je het vanzelf wel warm. Door het hoge water in januari viel er genoeg te doen...

Meteen de grootste klus was al een grote boom die de toegang naar vlonder 11 versperde, zoals hieronder te zien op 22 februari:


En na zagen en wrikken is dit het resultaat:Alle vlonders 'achter het hek' zijn bekeken en we gaan er voor zorgen dat ze bijna allemaal weer 'bevisbaar' worden gemaakt de komende tijd. Sommige vlonders zaten nog helemaal onder het ijs, takken en bomen lagen in en op het ijs, maar het ijs was niet dik genoeg om er op te kunnen staan. 

En dan onze boot. Die lag vast aan vlonder 12, maar het touw was te kort om de 4 meter (!) water te kunnen weerstaan. Deze ligt nu hier (ergens):


En nog wat foto's:

En de Put is ook heel mooi in de winter!Er is nog veel te doen de komende weken/maanden, dus hulp is altijd welkom!