Jesse Wittekamp jeugdkampioen vaste stok 2023

terug naar overzicht

Zaterdag, 16 september 2023

Jesse Wittekamp uit Ophemert is onze nieuwe Jeugdkampioen vaste stok. Afgelopen vrijdagavond hadden we de laatste competitiewedstrijd vaste stok aan de Weermuur in Meteren. De vangsten waren deze keer helaas niet zo groot. De wedstrijd werd verrassend gewonnen door onze jeugdige Jarno Bos, die 4 vissen ving met een totale lengte van 73 cm. De 2e plaats was voor Cris Bakker met 5 vissen, totaal 66 cm. Jesse Wittekamp werd derde met 59 cm en was eigenlijk al niet meer in te halen...

Kortom, Jesse is kampioen geworden, gevolgd door Cris Bakker met een mooie tweede plaats en Rick van Mourik op de derde plaats in de einduitslag. De uitslag van de wedstrijd staat op deze site onder Uitslagen.
Volgende week hebben we de laatste feederwedstrijd en ook daar is het spannend wie de nieuwe feederkampioen gaat worden...1
Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies